Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Smoleńsk: Katastrofa samolotu Tu 154. Prezydent Lech Kaczyński był na pokładzie

Utworzony przez ktoś, 10 kwietnia 2010 r. o 10:09
dexter napisał:
Może to bolesne przeżycie....lecz nie dla mnie Kaczyński był mędą doprowadził do rozłamu w narodzie jakim człowiekiem był co uczynił w swoim życiu.....TAK ZGINĄŁ odpowiednia śmierć dla niego i innych bo 75% członków jego świty na to zasłużyła i nie ma kogo żałowac!!!!!!!!!!
JESTEŚ CHORY i PODŁY co ty wypisujesz ,!!!!!! padalcu!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt w obliczu śmierci nie jest mendą, a nie nam ludziom oceniać kto na taką czy inną śmierć zasłużył. Wyrzucjając z siebie złość w takich okolicznościach i w takiej formie świadczy o niedojrzałości emocjonalnej człowieka. Dla kraju jest ta katastrofa to ogromna tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MCfly jest deb***em ... Ciebie tez nikt nie lubi i tez powinnienes zgniąć ...lepiej Ci??? jestes przyje***y jak znaczna częśc polskiego narodu , a poźniej jedne z drugim narzekaja jak to źle się zyje .... to była tragedia bez wzgledu na wyznanie polityczne... jak mozna byc takim zjebem,nie rozumiem tego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla samolotu 2 lat to mało,Amerykanskie f16 maja nawe po 40...Ale to co mówią w telewizji to takie pierdoły!!"Samolot wyleciał z mgły,pilot zauważył że jest za nisko"...halo!!z kabiny widac najwyżej czy słoneczko świeci A laduje sie według przyrządow i systemu ILS ktorego raczej tam nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok napisał:
To straszne ..wszyscy na Niego narzekali , śmiali się z Niego ..a tak na prawde był sprawiedliwym człowiekiem .. chciał dobrze dla Polski .. to wiekla strata dla nas ... zginęły tak na prawde najważniejsze osoby w kraju ... nasuwa się pytanie..kto ich zastąpi. Niech wszyscy odpoczywają w spokoju [*] ( . Dla każdego prawdziwego Polaka , to powinna być tragedia - dla mnie jest
Zgadzam się z tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cine17k ma racje w 100% tak jak pisałem wcześniej to musiał być zamach!!! co do tej komisji Rosyjskiej są tam największe przekręty świata które potrafią zatrzeć tak wszystkie ślady że Polacy pojadą podrapią się po głowie i przyjadą i powiedzą że to wina pilota...później będą szarpać rodziny pilotów... dobrze wiemy że to jest prawda tylko nie ma na to dowodów i nie będzie w naszych rękach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Robert~ napisał:
Cine17k ma racje w 100% tak jak pisałem wcześniej to musiał być zamach!!! co do tej komisji Rosyjskiej są tam największe przekręty świata które potrafią zatrzeć tak wszystkie ślady że Polacy pojadą podrapią się po głowie i przyjadą i powiedzą że to wina pilota...później będą szarpać rodziny pilotów... dobrze wiemy że to jest prawda tylko nie ma na to dowodów i nie będzie w naszych rękach...
PiSowsy intryganci i ignoranci !!dajcie sobie siana i nie wypisujcie bzdur.Bo macie za małe móżdżki by knuć hipotezy na temat tej tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karoshi napisał:
Co za bzdura. Ludzie, nie myślcie tymi kategoriami. Jestem zwolennikiem PO i wielkim przeciwnikiem PISu, ale śmierć stoi ponad wszystkimi podziałami. Jestem wstrząśnięty śmiercią prezydenckiej pary i wszystkich osób, niezależnie, czy byli z lewicy, czy z PISu. PO nie pokaże żadnych pazurów, jest to tragedia wszystkich Polaków.
Podpisuje się obiema rękoma pod tym stwierdzeniem. Popieram to co piszesz. Swoją drogą Polska straciła naprawdę wielu ważnych i bardzo wartościowych ludzi. Dla Boga każde życie ma znaczenie nieważne czy to PiS-owiec, PO-wiec czy SLD-owiec. Okażcie trochę serca rodzinom tych którzy zginęli i nie piszcie tych politycznych bredni. Moje serce jest z rodzinami tych co zginęli. Powierzam ich Bożej opiece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] brak po prostu słow...nie wiem co sie dzieje na tym swiecie:/, ogromna tragedia narodowa, dla rodzin zmarłych i dla calego swiata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Tusk jedzie samochodem do Warszawy ? W Gdańsku jest lotnisko. Dlaczego jedzie wspólnie z Komorowskim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie wie jak nikt nie wie dlaczego...i pewnie sie nie dowiemy jaka jest prawda ale czy to naprawde przypadek że rodziny zamordowanych w Katyniu, głowy Państwa, elita narodu ginie w katasfrofie lecąć modlic się za poległych rodaków w katyniu których zamordowali z premedytacja Rosjaniea później zatuszowali sprawe za która odpowiedzialność ponosili Niemcy przez x czasu???to jest tylko i wyłacznie moje zdanie i nikogo nie przekonuje że mam racje ale na przestrzeni dziejów Rosja pokazała że jest narodem siły a nie deyplomacji ... rozmowa,kompromis i porozumienie to nie dla nich...lepiej pozbyć się "problemu" niż spróbowac go rozwiązać... głupota = Rosja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Polak~ napisał:
PiSowsy intryganci i ignoranci !!dajcie sobie siana i nie wypisujcie bzdur.Bo macie za małe móżdżki by knuć hipotezy na temat tej tragedii.
Jak możesz kundlu w ten sposób ? Jesteś pachołkiem tych co doprowadzili do tej tragedii ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Polaka... to jest moja opinia i nie każe myslec Ci tak samo... a Twoja sugestia odnosnie rozmarów móżdżku chyba nie na miejscu bo wydaje mi sie że nie znasz wielu waznych dat i faktów z polskiej historii i potrafisz tylko duzo gadać i jechac po opini innych i po tym co przeczytałes gdzies indziej odnośnie biezącej sprawy ...także chłopak zastanów sie nad swoim móżdżkiem a nie krytykuj innych i ich zdania bo nie zyjemy z czasach gdy za wypowiedziane słowa mogły pograzyć jednostke ludzką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cine17k napisał:
Nikt nie wie jak nikt nie wie dlaczego...i pewnie sie nie dowiemy jaka jest prawda ale czy to naprawde przypadek że rodziny zamordowanych w Katyniu, głowy Państwa, elita narodu ginie w katasfrofie lecąć modlic się za poległych rodaków w katyniu których zamordowali z premedytacja Rosjaniea później zatuszowali sprawe za która odpowiedzialność ponosili Niemcy przez x czasu???to jest tylko i wyłacznie moje zdanie i nikogo nie przekonuje że mam racje ale na przestrzeni dziejów Rosja pokazała że jest narodem siły a nie deyplomacji ... rozmowa,kompromis i porozumienie to nie dla nich...lepiej pozbyć się "problemu" niż spróbowac go rozwiązać... głupota = Rosja
Najgorsze jest to, że wciąż mamy w Polsce moskiewskich pachołków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie dzieje sie bez przyczyny sprawiedliwosc ich dorwała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GG napisał:
Jak możesz kundlu w ten sposób ? Jesteś pachołkiem tych co doprowadzili do tej tragedii ?
Ty jesteś chory kundel tak jak Dexster zabolało Psiora?i się odszczekał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mkger napisał:
SAM SOBIE LEPIEJ WYBACZ.!!!!
ty jesteś nie ludzki/ka każdemu trzeba wybaczać.. tym bardziej jak tej osoby już nie ma.. trzeba być bez serca jeżeli w obliczu takiej tragedii mówi się jacy to byli źli ludzie.. normalnie jesteście bez uczuć... SZOK!! WSPÓŁCZUCIE DLA RODZIN TYCH KTÓRZY ZGINELI..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s
Ostatnio edytowany 10 kwietnia 2010 r. o 17:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cine17k napisał:
Do Polaka... to jest moja opinia i nie każe myslec Ci tak samo... a Twoja sugestia odnosnie rozmarów móżdżku chyba nie na miejscu bo wydaje mi sie że nie znasz wielu waznych dat i faktów z polskiej historii i potrafisz tylko duzo gadać i jechac po opini innych i po tym co przeczytałes gdzies indziej odnośnie biezącej sprawy ...także chłopak zastanów sie nad swoim móżdżkiem a nie krytykuj innych i ich zdania bo nie zyjemy z czasach gdy za wypowiedziane słowa mogły pograzyć jednostke ludzką...
Właśnie widzę twoją wiedzę na te tematy nawet pisać poprawnie nie potrafisz dlatego z tym twoim móżdżkiem trafiłem w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko jedno. Pozwoliłem sobie zerknąć w Google Maps na zdjęcia satelitarne Smoleńska i bez trudu zauważyłem że są tam DWA LOTNISKA! Jedno na północy na zdjęciach wydaje się duże i dobrze wyposażone z szerokim i długim pasem startowym oraz to małe zapuszczone wojskowe na południu, na którym lądował prezydent. Moje pytanie brzmi dlaczego polskiemu rządowi oferują jakieś gówniane lotnisko gdy mają dwa do dyspozycji i to drugie wydaje się o niebo lepsze? Pytanie pozostawiam bez odpowiedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 43

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...